Výprava na Březník
Zajímavou venkovní výpravu s prožitkovými aktivitami absolvovali díky partnerské spolupráci s NPŠ žáci ze sedmých a osmých tříd. Navštívili informační středisko v hájovně Březník s novou výstavou na téma „Ze světa lesních samot“ a zvládli šestnáctikilometrovou túru proloženou hravými aktivitami. Dětem se celý den věnovali pracovníci Správy NP Šumava (lektoři SEV) a paní učitelky Pavlečková a Fričková.
jf, foto K. Pavlečková














