2. A (spaní ve škole, výlet Soumarský Most)

Ze čtvrtka na pátek 20. 6. přespali ve škole druháci se svou paní učitelkou I. Harvalíkovou a p. asistentkou L. Irovou. Předtím strávili báječné odpoledne se spoustou her a opékáním buřtů. Existenci školního strašidla žáci nepotvrdili, spalo se jim prý výborně a ráno byli všichni v nejlepší náladě. Ve středu 25. 6. se třída vypravila vlakem na Soumarský Most.

jf, foto L. Irová