Slavnostní setkání v tělocvičně
2. 9. 2025 v 8 h se všichni žáci a pedagogové sešli v tělocvičně školy, aby přivítali nový školní rok 2025-26.
Přítomné pozdravila kromě pana ředitele také paní starostka Mgr. Martina Pospíšilová. Součástí našeho setkání bylo předání certifikátů Cambridge English, který koncem loňského roku získali: D. Soumar, E. Pavlíková, K. Andraschko, E. Wittnerová, E. Zámečníková a A. Rejšková. Tito žáci se nyní mohou prokázat úrovní jazykových znalostí B1 a B2, což už je úroveň srovnatelná s výkonem požadovaným u maturitní zkoušky.
A na co se všichni těšili nejvíce? Na živou bránu, kterou vytvořili žáci z 9. tříd a pod kterou prošli se svými p. učitelkami a asistentkami naši noví prvňáčci.
Všem žákům a zaměstnancům přejeme hodně chuti a síly do práce v novém školním roce.
J. Fistrová
(foto jf a pz)

















