Deváťáci v srdci Šumavy Domů Fotogalerie Díky spolupráci s NPŠ měli ve čtvrtek 18. 9. naši deváťáci možnost zúčastnit se expedice s názvem „Historie Šumavy“. Šestnáctikilometrovou trasu zvládli na na jedničku, došli z Modravy na Březník a zpět. foto A. Nováková