Cvičný požární poplach

Za pár dnů se škola ztichne, protože začnou letní prázdniny. Jak rychle se dá budova opustit, jsme nacvičovali v pondělí 23. 6. ve spolupráci se SDH Volary. Vše se zdařilo k jejich spokojenosti a doufejme, že neplánovanou evakuaci nikdy nebudeme muset zažít. Děkujeme za spolupráci!

foto L. Svintek