Badatelský workshop na gymnáziu

Dalším skvělým příkladem spolupráce s Jihočeskou hospodářskou komorou byl badatelský workshop, který pro naše žáky uspořádali ve čtvrtek 19. 6. 2025 pedagogové Gymnázia Prachatice. Workshop probíhal v moderně vybavených laboratořích gymnázia. Zde si žáci z 8. tříd mohli vyzkoušet zajímavé pokusy a pozorováním nahlédnout do světa fyziky, chemie i biologie. Cílem akce bylo podpořit zájem o přírodní vědy a nabídnout netradiční formu výuky. O tom, že se záměr vydařil vypovídá každá z následujících fotografií.

text J. F., foto: M. Vilišová